УКР РУС
0800-300-101

Звернення №35675

Благоустрій: Бездомні тварини
вулиця Таманова 20б, корпус 21, Покровськ
Звернення отримано:
11.06.2019 11:20
Звернення передано
на виконання:
11.06.2019 11:21
Звернення закрито:
11.06.2019 11:54

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 11 червня 2019 о 11:20.

2  

Звернення передано на виконання в КП «Управління міського господарства» 11 червня 2019 о 11:21.

3  

Звернення отримано виконавцем 11 червня 2019 о 11:51.

4  

Виконавець звітував про виконання звернення 11 червня 2019 о 11:54. Очікується підтвердження заявником.

5  

По даному зверненню заявникові надані роз’яснення. Звернення знято з контролю 11 червня 2019 о 11:54.