УКР РУС
0800-300-101

Звернення №43847

Експлуатація житлового фонду: Відсутність світла на сходинках в під'їзді
вулиця Поштова (Соціалістична) 28, Покровськ
Звернення отримано:
09.10.2019 11:11
Звернення передано
на виконання:
09.10.2019 11:12
Звернення закрито:
09.10.2019 14:21

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 09 жовтня 2019 о 11:11.

2  

Звернення передано на виконання в Житлово-комунальний відділ 09 жовтня 2019 о 11:12.

3  

Звернення отримано виконавцем 09 жовтня 2019 о 14:21.

4  

Виконання звернення завершене 09 жовтня 2019 о 14:21.