УКР РУС

Звернення №98931

Благоустрій: Несвоєчасне вивезення сміття
вул. 8 Березня (Покровськ) 81, Покровськ (Покровський)
Звернення отримано:
14.09.2021 09:40
Звернення передано
на виконання:
14.09.2021 09:41
Звернення закрито:
14.09.2021 13:26

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 14 вересня 2021 о 09:40.

2  

Звернення передано на виконання в КП " Багатогалузеве комунальне підприємство" 14 вересня 2021 о 09:41.

3  

Звернення отримано виконавцем 14 вересня 2021 о 11:40.

4  

Виконавець звітував про виконання звернення 14 вересня 2021 о 13:26. Очікується підтвердження заявником.

5  

Виконання звернення завершене 14 вересня 2021 о 13:26.