УКР РУС

Звернення №105001

Благоустрій: Бездомні тварини
вул. Кантемирова (Родинське) 49, Родинське (Покровський)
Звернення отримано:
24.11.2021 20:25
Звернення передано
на виконання:
24.11.2021 20:26
Звернення закрито:
25.11.2021 08:18

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 24 листопада 2021 о 20:25.

2  

Звернення передано на виконання в КП " Багатогалузеве комунальне підприємство" 24 листопада 2021 о 20:26.

3  

Звернення отримано виконавцем 25 листопада 2021 о 08:13.

4  

Виконавець звітував про виконання звернення 25 листопада 2021 о 08:18. Очікується підтвердження заявником.

5  

По даному зверненню заявникові надані роз’яснення. Звернення знято з контролю 25 листопада 2021 о 08:18.