!
тест
ТЕСТ
УКР РУС
0800-300-101

Звернення №21156

Експлуатація житлового фонду: Відсутність світла біля під'їзду
микрорайон Лазурний 46, Покровськ
Звернення отримано:
11.10.2018 11:43
Звернення передано
на виконання:
11.10.2018 11:44
Звернення закрито:
11.10.2018 16:52

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 11 жовтня 2018 о 11:43.

2  

Звернення передано на виконання в ПП «Комфорт» 11 жовтня 2018 о 11:44.

3  

Звернення отримано виконавцем 11 жовтня 2018 о 11:44.

4  

Виконавець звітував про виконання звернення 11 жовтня 2018 о 16:52. Очікується підтвердження заявником.

5  

Виконання звернення завершене 11 жовтня 2018 о 16:52.