!
тест
ТЕСТ
УКР РУС
0800-300-101

Звернення №21158

Експлуатація житлового фонду: Відсутність світла біля під'їзду
микрорайон Сонячний 33, Покровськ
Звернення отримано:
11.10.2018 11:52
Звернення передано
на виконання:
11.10.2018 11:53
Звернення закрито:
12.10.2018 12:21

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 11 жовтня 2018 о 11:52.

2  

Звернення передано на виконання в ПП «Комфорт» 11 жовтня 2018 о 11:53.

3  

Звернення отримано виконавцем 11 жовтня 2018 о 12:00.

4  

Виконання звернення завершене 12 жовтня 2018 о 12:21.