УКР РУС
0800-300-101

Звернення №39830

Експлуатація житлового фонду: Відсутність світла на сходинках в під'їзді
вулиця Таманова 10, Покровськ
Звернення отримано:
13.08.2019 08:18
Звернення передано
на виконання:
13.08.2019 08:19
Звернення закрито:
13.08.2019 13:04

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 13 серпня 2019 о 08:18.

2  

Звернення передано на виконання в Житлово-комунальний відділ 13 серпня 2019 о 08:19.

3  

Звернення отримано виконавцем 13 серпня 2019 о 10:31.

4  

Виконання звернення завершене 13 серпня 2019 о 13:04.