УКР РУС
0800-300-101

Звернення №39834

Експлуатація житлового фонду: Відсутність світла біля під'їзду
вулиця Таманова 10, Покровськ
Звернення отримано:
13.08.2019 08:24
Звернення передано
на виконання:
13.08.2019 08:25
Звернення закрито:
13.08.2019 15:53

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 13 серпня 2019 о 08:24.

2  

Звернення передано на виконання в ПП «Комфорт» 13 серпня 2019 о 08:25.

3  

Звернення отримано виконавцем 13 серпня 2019 о 08:35.

4  

Виконавець звітував про виконання звернення 13 серпня 2019 о 15:53. Очікується підтвердження заявником.

5  

Виконання звернення завершене 13 серпня 2019 о 15:53.