УКР РУС
0800-300-101

Звернення №39842

Експлуатація житлового фонду: Відсутність світла біля під'їзду
микрорайон Південний 13, Покровськ
Звернення отримано:
13.08.2019 10:36
Звернення передано
на виконання:
13.08.2019 10:37
Звернення закрито:
13.08.2019 14:47

Хід виконання звернення

1  

Звернення прийнято й оброблено диспетчером 13 серпня 2019 о 10:36.

2  

Звернення передано на виконання в ПП «Комфорт» 13 серпня 2019 о 10:37.

3  

Звернення отримано виконавцем 13 серпня 2019 о 14:28.

4  

Виконання звернення завершене 13 серпня 2019 о 14:47.